На базі Житомирського державного університету імені Івана Франка 13 квітня відбулося засідання круглого столу   "Політика держави у сфері запобігання та протидії корупції", під час якого обговорювалися актуальні та проблемні питання протидії корупції в Україні.

 

Участь у заході взяли також викладачі та студенти кафедри правознавства  Житомирського національного агроекологічного університету.

У рамках зібрання про особливості проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів  розповіла  заступник начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Тетяна Бучинська.

Роман Черниш – кандидат юридичних наук, співробітник Управління Служби безпеки України в Житомирській області – доповів слухачам про взаємодію правоохоронних органів у процесі розкриття та розслідування злочинів у сфері службової діяльності.

Олег Хабчук – спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату Житомирської обласної державної адміністрації, презентував Антикорупційну програму Житомирської обласної державної адміністрації на 2018 рік та наголосив на особливостях її реалізації . Ключові питання круглого столу викликали жваву дискусію у присутніх.

Нагадаємо, що раніше студенти ЖНАЕУ мали можливість поспілкуватися  про боротьбу з корупцією із прокурором військової прокуратури Житомирського гарнізону Південного регіону України  Анатолієм Комарем, а також прокурором відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Житомирської області Іриною Толочко.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання