Студенти факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету відвідали Міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО».

Там були представлені останні досягнення та інновації світового й вітчизняного машинобудування для аграрного сектора, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

Вперше в Україні на виставці «ІнтерАгро-2018»  організували окрему експозицію «IT-Corner-2018», яка зібрала близько 30 найкращих компаній на ринку IT-технологій, що спеціалізуються на цифрових та смарт-рішеннях для агробізнесу.