У Житомирському національному агроекологічному університеті 26 листопада   відбулася науково-практична конференція «Сучасні аспекти права» в рамках проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей: "Право", "Адміністративне право і  процес, фінансове право, інформаційне право".

Готували студентів до конкурсу науково-педагогічні працівники факультету екології і права кафедри правознавства. Привітав учасників конференції декан факультету Євген  Данкевич, модератором конференції була  Леся Василенко.

Найкраще представили доповіді  Зоріна Аліна, Бугайчук Анастасія, Пестова Анна, Нагорний Денис, Камраєва Карина та ін. Переможці візьмуть  участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету