З нагоди  Міжнародного Дня розповсюдження знань про аутизм, який світова спільнота відзначає 2 квітня, студенти Житомирського національного агроекологічного університету завітали  у дитяче психоневрологічне відділення Житомирської обласної психіатричної лікарні №1.

Студенти ЖНАЕУ  є постійними волонтерами дитячого психоневрологічного відділення, яким опікуються більше 10 років.

За круглим столом молодь дізналась більше про людей, що мають проблеми аутичного спектру.

Завідуюча відділенням Тетяна Шевченко розповіла як важливо для дітей з особливими потребами підтримка не лише близького оточення, родини, але і увага та розуміння однолітків, сприйняття з боку оточуючих та про необхідність простого щирого людського спілкування.

Маленькі пацієнти відділення разом зі студентами розфарбовували  писанки та готували привітальні листівки до свята Великодня. Студенти агроуніверситету подарували дітям іграшки та солодощі.

PIКК

гиф економика конкурс