Житомирський національний агроекологічний університет відвідав представник провідних фінських компаній, що діють у сферах ландшафтного будівництва, лісового господарства Хейккі Весікалліо.

Зокрема, він поспілкувався із проректором з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іваном Мартинчуком, а також зустрівся з студентами навчального закладу, які здобувають освіту за спеціальностями «Агрономія», «Агроінженерія», «Лісове та садово-паркове господарство».

Хейккі Весікалліо  презентував  їм свої компанії, розповів про умови практики у Фінляндії та провів співбесіду з охочими отримати практичні навички за фахом на підприємствах «Nasto-Polar Rakennuspalvelut Oy», «Viherpihalle Suomi Oy» та «Staffgate Oy» в 2019-2020 рр.