Студенти Житомирського національного агроекологічного університету стали учасниками юридичного флешмобу «Я маю право!», який організувала Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області у співпраці з представниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

 

Готуючись до флешмобу, молоді юристи детально ознайомились із основними напрямками реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та підготували для студентів Житомирського національного агроекологічного університету цікаві практичні запитання щодо особливостей реалізації та захисту прав людини. Головна мета флешмобу – підвищення рівня правової обізнаності молоді.

Користуючись нагодою, особливу увагу організатори флешмобу звертали на питання боротьби з корупцією, наголошуючи на загальновідомих лозунгах: «Хабарництво і корупція – стоп!».

За результатами заходу студенти  ЖНАЕУ отримали яскраві емоції, практичні знання, а також – корисні правороз’яснювальні матеріали.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Наукові конференції

Корисні посилання