Студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету (спеціальності   «Водні біоресурси та аквакультура» та  «Екологія»), а також викладачі Руслана Валерко та Микола Світельський, 19 квітня, у тісній співпраці із управлінням комунального господарства  Житомирської міськради, провели екологічну акцію з очищення вулиць Корольова та Вітрука від сміття в рамках загальноміської толоки.

За сприяння заступника начальника управління комунального господарства  Ваталія Шевчука зібране сміття було вивезене з території міста.

Нагадаємо, що  17 квітня студенти та співробітники факультету екології і права  ЖНАЕУ надали практичну допомогу при озелененні території Житомирського екологічного ліцею №24 і спільно висадили 100 дерев горобини.

Житомирський національний агроекологічний університет