23 травня в Україні відзначають День Героїв – свято на честь борців за волю України, свято тих, хто в різні часи відстоював українську державність.

З цієї нагоди у Житомирі  провели заходи із вшанування пам’яті загиблих  воїнів у зоні проведення АТО та ООС. Зокрема,   на майдані Соборному відкрили п’ять дошок пам’яті  на честь 66 героїв  –  житомирян, які загинули  на Донбасі з 2014 року.

У центрі міста зібралися рідні загиблих  воїнів, представники влади, духовенства, громадськості, які після завершення   відкриття дошок  взяли участь в урочистій ході  до Свято-Преображенського собору – до могили Миколи Сціборського і Омеляна Сеника, пам’ятника Олегу Ольжичу, хвилиною мовчання вшанувавши їх пам’ять.

Урочистості до Дня Героя в Житомирі завершилися вшануванням пам’яті загиблих учасників АТО/ООС на Смолянському військовому кладовищі та покладанням квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні на майдані імені С. П. Корольова.

Приєдналися до цих заходів студенти і викладачі факультету екології і права, а також факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

Корисні посилання