У Житомирі 15 лютого   біля центрального входу до ТРЦ «Глобал»  проходила акція на підтримку онкохворих дітей "Надія Є!".

Це вже традиційний щорічний флешмоб, який проводять у Всесвітній день онкохворої дитини.

Зокрема, у всіх містах України одночасно запалюються свічки, які складаються у слова підтримки – Надія Є!

 Захід підтримали волонтери, батьки хворих діток і тих, хто подолав недугу, а також   актив студентської ради та профкому студентів Житомирського національного агроекологічного університету.

Вони запалювали лампадки і закликали перехожих долучатися до ініціатив і проектів, які допомагають рятувати життя маленьких житомирян і мешканців області.

Онкохворим дітям та їхнім батькам важливо знати, що вони не одні у своїй біді, що їх готові підтримати та допомогти у боротьбі за право на життя.   Під час акції згадують тих, кого не вдалося врятувати від раку, але найголовніше  – показують   дітям, які  зараз проходять лікування, що небайдужі люди  їх люблять і бажають  одужання.

 Нагадаємо, що 15 лютого актовій залі Житомирського національного агроекологічного університету   відбулася зустріч студентів із представниками БО «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя», яка вже більше 8 років підтримує діток,  що знаходяться на лікуванні в онкологічному відділенні дитячої обласної лікарні.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання