У рамках проведення Дня відкритих дверей 28 листопада студенти спеціальності «Право» Житомирського національного агроекологічного університету  відвідали Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

 

 З молоддю зустрівся директор центру Олександр  Гунько та провідні експерти, які розповіли про діяльність основних відділів криміналістичних досліджень.

Під час заходу  розглядали практичні проблемні питання призначення та проведення окремих видів судової експертизи в кримінальних провадженнях та особливості роботи центру.

Студенти ЖНАЕУ  ознайомилися з різними видами криміналістичних досліджень  –  дактилоскопічними, трасологічними, експертизою зброї, технічним дослідженням документів, почеркознавчою експертизою, ком’ютерно-технічною, а також мали можливість поставити фахівцям запитання, які їх цікавили.

 Відзначимо, що зустріч пройшла за сприяння  проректора з питань економічного розвитку та безпеки  ЖНАЕУ Юрія Демяненка та старшого викладача кафедри правознавства Марії Гордійчук.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання