У рамках проведення Дня відкритих дверей 28 листопада студенти спеціальності «Право» Житомирського національного агроекологічного університету  відвідали Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

З молоддю зустрівся директор центру Олександр  Гунько та провідні експерти, які розповіли про діяльність основних відділів криміналістичних досліджень.

Під час заходу  розглядали практичні проблемні питання призначення та проведення окремих видів судової експертизи в кримінальних провадженнях та особливості роботи центру.

Студенти ЖНАЕУ  ознайомилися з різними видами криміналістичних досліджень  –  дактилоскопічними, трасологічними, експертизою зброї, технічним дослідженням документів, почеркознавчою експертизою, ком’ютерно-технічною, а також мали можливість поставити фахівцям запитання, які їх цікавили.

Відзначимо, що зустріч пройшла за сприяння  проректора з питань економічного розвитку та безпеки  ЖНАЕУ Юрія Демяненка та старшого викладача кафедри правознавства Марії Гордійчук.