Для набуття практичного досвіду та в рамках вивчення дисципліни «Сучасні методи досліджень у тваринництві» для студентів ОС «Магістр» технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету 9 жовтня викладачі кафедри технологій виробництва продукції тваринництва Тетяна Василівна Вербельчук та Діна Володимирівна Лісогурська провели виїзне заняття в Українську генетичну компанію (Ukrainian genetic company) – лідера українського ринку племінних ресурсів.

Зі студентами ЖНАЕУ зустрілися директор з питань селекційно-племінної роботи та відтворення с.-г. тварин – Валентина Миколаївна Іваницька, завідувач лабораторії – Оксана Ярославівна Стаховська та технолог – Олександр Анатолійович Новіцький.

Фахівці ознайомили студентів з найкращою в Україні виробничою базою, яка включає приміщення для утримання бугаїв-плідників, сучасну лабораторію з обладнанням найкращого світового рівня компанії IMV по контролю якості сперми (система IVOS) і розфасовці в паєти (IS-4), та дали кваліфіковані відповіді на численні запитання студентів.

Студентам як майбутнім фахівцям було цікаво дізнатися про нові сучасні методи досліджень у тваринництві.

Нагадаємо, що нещодавно студенти технологічного факультету разом з викладачами  побували в Інституті охорони грунтів України.