У рамках тренінгу “Міжнародний агробізнес” студенти факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету (спеціальність “Міжнародні економічні відносини” та спеціалізація “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”) 4 квітня   відвідали ПрАТ “Ліктрави» – безперечного лідера українського ринку фітопрепаратів.

 

Компанія «Ліктрави» заготовляє лікарську рослинну сировину в екологічно чистих регіонах України і зарубіжних країн.

На підприємстві функціонує система управління якістю, яка забезпечує виробництво продукції, що відповідає всім вимогам належної виробничої практики (GMP), котрі пред'являються до лікарських засобів рослинного походження. Сучасна лабораторія підприємства дозволяє проводити випробування за всіма показниками якості та безпечності лікарської рослинної сировини згідно з вимогами Державної Фармакопеї України та інших нормативних актів.

Новий етап у розвитку підприємства розпочався у грудні 2011 р., коли ПрАТ «Ліктрави» увійшло до складу німецької компанії «Martin Bauer Holding» – визнаного світового лідера в галузі переробки лікарської сировини. Приєднання до холдингу дозволило ПрАТ «Ліктрави» вийти на світовий ринок і впровадити у виробництво нові технології.

 Під час екскурсії студенти ЖНАЕУ мали можливість ознайомитися з особливостями менеджменту виробничих процесів, контролю якості та безпечності сировини, асортиментом фітопрепаратів, які виробляються ПрАТ “Ліктрави”.

Також вони дізналися про канали постачання та збуту продукції, участь компанії в зовнішньоекономічних операціях, здобули цікавий практичний досвід та незабутні враження від пануючої на підприємстві атмосфери духмяного різнотрав’я.

 «Наше завдання – максимально наблизити навчальний процес до практики. З цією метою вже другий рік студенти усіх спеціальностей активно залучаються до тренінгів на базі успішно функціонуючих підприємств Житомирщини та інших регіонів держави», – відзначає ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання