У  рамках загальноукраїнської інформаційної кампанії "Право на державну службу" за ініціативи Національного агентства України з питань державної служби 16 травня відбулася зустріч зі студентами у Житомирському національному агроекологічному університеті.

На відкритті  заходу  були присутні проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук,   завідувач кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління  Валентина Якобчук.

Основні тези виступу Володимира Бражевського, заступника начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях такі:

• розвіювання міфів про державну службу;
  • демонстрація суті та універсальності роботи державного службовця на прикладах окремих професій;
  • переваги державної служби у порівнянні з бізнесом;
  • мотивація державної служби.

Також Володимир Бражевський продемонстрував студентам ЖНАЕУ покроковий алгоритм дій для пошуку вакансій на сайті nads.gov.ua, розповів про стажування як можливість «протестувати» роботу на державній службі.

Своєю історією успіху на державній службі поділилися: Пасічник Вікторія –  старший державний виконавець Корольовського відділення ДВС м. Житомира, Хомин Олег – державний виконавець Богунського відділення ДВС м. Житомира та Сидорчук Іван – начальник відділу гірничого нагляду Управління держпраці у Житомирській області.