Студенти напрямку підготовки «Право» Житомирського національного агроекологічного університету  в квітні  відвідали тренігнг у рамках "Клубу Активної Громади".

 

Захід відбувся у приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва. Тренінг для молодих та активних студентів ЖНАЕУ  на тему «Інструменти впливу на владу» провели

комунікаційні та регіональні координатори ВІ "Активна Громада" в місті Житомирі  Олексій Проноза та Сергій Домославський.

 Під час  зустрічі учасники обговорили десять найбільш популярних інструментів впливу на владу в сучасному світі, а також детально розглянули два  з них – публічні консультації та інформаційний запит.

Коротко презентувавши новий інструмент «Публічні консультації», провели тестовий варіант онлайн-консультації, під час якої учасники тренінгу мали змогу висловити  власну думку   та ознайомитися з особливостями роботи сайту "Ваша думка".


Олексій презентував присутнім «Інформаційний запит» як найбільш поширений та один з найбільш ефективних інструментів активіста, розповів про  досвід використання даного інструменту участі.

Під час практичної вправи студенти ЖНАЕУ навчилися розробляти запит та презентували свої напрацювання. На завершення тренінгу найактивніші учасники були нагороджені призами від «Активної Громади».

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання