У Житомирському національному агроекологічному університету провели тренінг з курсу "Міжнародний агробізнес"  для першокурсників спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

 

Зокрема, координатор культурно-освітніх візитів до Європи Ірина Кирилович розповіла студентам про можливості закордонного стажування.

Мета таких поїздок – ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії,  можливістю навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, отримання навиків володіння польською мовою, розширення світогляду громадян, формування активної громадської позиції, направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.

Нагадаємо, що більше півтисячі студентів ЖНАЕУ щороку проходять виробничу практику за кордоном – на підприємствах і компаніях у 14 країнах світу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання