У Житомирському національному агроекологічному університету провели тренінг з курсу "Міжнародний агробізнес"  для першокурсників спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

Зокрема, координатор культурно-освітніх візитів до Європи Ірина Кирилович розповіла студентам про можливості закордонного стажування.

Мета таких поїздок – ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії,  можливістю навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, отримання навиків володіння польською мовою, розширення світогляду громадян, формування активної громадської позиції, направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.

Нагадаємо, що більше півтисячі студентів ЖНАЕУ щороку проходять виробничу практику за кордоном – на підприємствах і компаніях у 14 країнах світу.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс