В актовій залі Житомирського національного агроекологічного університету 15 лютого відбулася зустріч студентів із представниками БО «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя». 

Захід  проходив  за сприяння факультету екології і права ЖНАЕУ (декан Євген Данкевич ) і кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук (завідувач Микола Світельський).

Нагадаємо, що «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» вже більше 8 років підтримує діток, які знаходяться на лікуванні в онкологічному відділенні дитячої обласної лікарні.

«Зібрані кошти йдуть на оплату ліків, дороговартісного обстеження, спеціального харчування, нагальних потреб в онковідділенні, які не оплачуються державою», – повідомила голова правління БО «Разом до життя» Людмила Свобода.

«Хочу наголосити, що студенти агроуніверситету часто відвідують онкохворих діток, намагаються їх підтримати та допомогти. Також вони купують до свят діткам подарунки, стають донорами тощо. Важливо, аби державні установи, держава звернули увагу на таких хворих діток, і можливо, десь виділила більше коштів чи прийняла якусь необхідну програму, – сказав проректор Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук. 

Також Мартинчук нагадав, що саме з ініціативи студентського активу Житомирського національного агроекологічного університету  у 2011 році в місті та області почали проводити благодійний марафон, завдяки якому цьогоріч на лікування онкохворих діток зібрали понад 300 тисяч гривень.

«Знайомство з роботою фонду «Разом до життя»   сприятиме тому, що студенти зможуть більш активно  брати участь у  його роботі   як волонтери, донори крові або в підтримці онкохворих дітей», – сказав голова студентської профспілки ЖНАЕУ  Олександр Лопатюк.

Також Лопатюк   розповів, як стати донором крові та її компонетів, адже сам неодноразово здавав кров для онкохворих дітей.

Особливу зацікавленість викликала розповідь Ірини Волохатюк, яка  поділилася тим,, яку підтримку і допомогу  надали волонтери у лікуванні її сина, коли необхідна була дороговартісна пересадка кісткового мозку в клініці Ізраїля. 

«Рятувати дітей треба тільки разом», – додала вона.

Українська рекламна агенція «Престиж»  взяла участь у виховному заході в ЖНАЕУ і забезпечила всіх присутніх листівками з реквізитами БО «Фонду допомоги онкохворим дітям «Разом до життя» . 

 Відзначимо, що інформаційна конференція у ЖНАЕУ відбулася в рамках  Всесвітнього дня онкохворої дитини. 15 лютого – це день, коли можна в черговий раз нагадати суспільству про те, що дитячий рак – це проблема кожного, про те, що дитячий рак може бути виліковний, про те, що діти мають право на найкраще і своєчасне лікування і догляд.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання