23 травня 2018 р. на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент».

Конкурсна комісія розглянула 30 студентських наукових робіт 45 авторів, що надійшли з 23 вищих навчальних закладів, серед яких: Університет економіки в Бидгощі (Польща); Університет Матея Бела (м. Банська Бистриця, Словаччина); Північно-Західний педагогічний університет (Китайська Народна Республіка); Аріельський університет (Ізраїль); Вроцлавський економічний університет (Польща), Вища школа європейських і регіональних досліджень (м. Чеське Будейовіце, Чеська республіка та інші. На підсумковій скайп-конференції з науковими доповідями виступили 16 студентів з 16 вищих навчальних закладів вищої освіти.

За результатами розгляду наукових робіт Галузева конкурсна комісія спеціальності 073 «Менеджмент» вирішила визнати переможцями Конкурсу магістрів Житомирського національного агроекологічного університету Кучевського Владислава Володимировича та Бруховця Богдана Юрійовича й нагородити їх дипломами ІІІ ступеня.

Житомирський національний агроекологічний університет