З 26 червня студенти факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету проходять практику на базі ФГ «Хорс КЛМ».

За словами декана факультету Анатолія Ревунця, таку можливість вдалося реалізувати завдяки підтримці ректора ЖНАЕУ Олега Скидана та тривалій співпраці із керівником господарства Леонідом Кельвичом.

«Студенти нашого факультету під моїм керівництвом та керівництвом викладачів Ю. В. Ковальчука, В. В. Гончаренка та В. М. Пруса проходять навчальну та клінічну практику з хірургії, клінічної діагностики хвороб тварин і акушерства . З «Хорс КЛМ» підписані відповідні угоди щодо створення бази для проходження навчальної та виробничої практики, а також філій кафедр», – пояснює декан факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ Анатолій Ревунець.

PIКК

web прийом до аспірантури