Доценти кафедри технологій виробництва продукції тваринництва технологічного факультету ЖНАЕУ Тетяна  Вербельчук та Діна  Лісогурська для студентів ІІ курсу ОС «Магістр»   денної та заочної форм навчання  2 листопада провели виїзне заняття з дисципліни «Сучасні методи досліджень у тваринництві» на базі ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія».

 

Заняття проводили завідувач лабораторії аналітики пестицидів, агрохімікатів Галина  Гончар, зав. відділу посівних якостей насіння та товарних якостей садивного матеріалу Світлана Півульська, зав. відділу фітосанітарного аналізу Леся Павлущенко.

Увагу студентів ЖНАЕУ привернули відмінна організація виробничого процесу в лабораторіях, високоточне сучасне обладнання для проведення досліджень та інноваційні підходи до вирішення завдань, що стоять у цілому перед державною установою.

«Висловлюємо щиру подяку за сприяння проведення заняття директору ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» Анатолію Івановичу Ігнатюку, замдиректора Володимиру Анатолійовичу Полінкевичу та сподівається на подальшу плідну співпрацю. Адже ми робимо корисну справу − спільними зусиллями будуємо власне майбутнє, навчаємо студентів, показуємо, що все в нашому житті залежить від нас, і все в наших силах варто тільки захотіти», – відзначила викладач Житомирського національного агроекологічного університету Тетяна Вербельчук.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання