Студенти економічних спеціальностей та спеціальності «Комп’ютерні науки», викладачі випускових кафедр Житомирського національного агроекологічного університету 11 травня  взяли участь у роботі навчального тренінгу на тему «Кар’єра в ІТ-сфері».

Цей захід присвячений актуальній проблематиці розбудови кар’єрної карти сучасного проактивного студентства, ефективного використання сучасного інструментарію digital маркетингу, а також поширенню практики дуальної освіти.

Спікером тренінгу вдруге став Дмитро Дімбровський, засновник та директор Агенції комплексного інтернет-маркетингу DIMBROWSKY.

Основну увагу під час зустрічі  він приділив актуальним трендам розвитку сучасної ІТ-індустрії, існуючим стереотипам та міфам щодо діяльності ІТ-спеціалістів, перспективам та перевагам ІТ-професії на ринку праці.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс