Традиційно у вересні на Житомирщині проходить фестиваль патріотичного виховання.  Зокрема, у період 6–8 вересня на урочищі «Хутір Радоробель» відбувся IV Всеукраїнський патріотичний фестиваль «Олевська республіка». Впродовж  свята гості, серед яких представники Житомирського національного агроекологічного університету, мали можливість не лише насолодитися неймовірною природою локації, а й дізнатись більше про історію України.

 

На гостей  чекали три драйвові дні з виступами гуртів «Тартак», «ХАС»,  «Banderstadt ZP», «Орелі», «Варйон», «Ukiez», «PoliКарп», «Телері», а ще – вогняне шоу,  спільне виконання гімну України тощо. 

Паралельно  проходило ще кілька  подій – Всеукраїнський  патріотичний фестиваль учнівської молоді «Стежками Тараса Боровця»  та історичний диспут, до участі в якому долучилися студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та  кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету Геннадій Махорін.   

Під час  заходу присутні   обговорити такі теми: «Олевська  республіка як перший досвід державотворчої діяльності для українського самостійного руху в період Другої світової війни», «Спадкоємність визвольної боротьби Волинської повстанської Армії та Поліської Січі» та ін. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання