У Житомирі на тренінгу для студентів та малих і середніх підприємців німецький експерт Геро Фрідель поділився досвідом з питань розвитку бізнесу.

Тренінг "Перспективи розвитку бізнесу" відбувся  14 листопада, у малій залі Житомирської ОДА за участю директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артема Сачука.

«Ми розпочинаємо цикл семінарів, які покликані підтримати малий та середній бізнес, дати нові знання та імпульси для розвитку. Молодь повинна знати, що бізнес – це один із варіантів розвитку кар’єри. Не обов’язково іти працювати на завод, а можна створити власну справу», – сказав Артем Сачук.

Німецький експерт Геро Фрідель розповів, що для успішної справи необхідно використовувати повний цикл виробництва – від обробки сировини до вироблення і збуту готової продукції. Також він розповів присутнім, як і з ким працювати, з чого почати, як юридично організувати спрівпрацю та інше.

Крім цього, починаючі підприємці, або ті, хто хоче почати власну справу, можуть знайти підтримку і в Агенції регіонального розвитку Житомирської області.

Треніг відвідали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, викладачі, а також студенти, які здобувають освіту за спеціальністю  "Підприємництво, торгівля, біржова діяльність".