Відкриття Стартап Школи за участю студентів та викладачвів ЖНАЕУ відбулося

16 листопада 2017 р. на базі НУБіП України

Житомирський національний агроекологічний університет за погодженням, підтримкою та безпосередньою участю Житомирської облдержадміністрації і облради вже декілька років проводить системну, планомірну інформаційно-освітню діяльність щодо залучення креативної іноваційно орієнтованої молоді до розвитку суспільних ініціатив, у тому числі через діяльність створеного в університеті Центру розвитку територіальних громад, одним з напрямів діяльності якого є відпрацювання експериментальної платформи працевлаштування студентів через їх навчання із залученням ділової спільноти, експертів місцевого і міжнародного рівнів у співпраці з партнерськими навчально-освітніми та науковими установами та реалізацію молоддю самостійних інноваційних проектів, в тому числі за рахунок грантової підтримки інноваційних акселераторів України. Враховуючи зацікавленість керівництва Міністерства освіти і науки України у становленні прогресивних інноваторів, найсильніші представники ділової спільноти України і світу, експерти місцевого і міжнародного рівня діляться з молоддю своїми напрацюваннями.

Одним з таких заходів є участь студентів та викладачів ЖНАЕУ у фестивалі інноваційних проектів, де 39-ма учасниками представлено власні проекти. Останні, після конкурсного відбору, може бути відібрано фірмою-партнером, інвестором чи бізнес-ангелом для його повної чи часткової реалізації. Окрім цього, учасниками реалізується можливість навчання в StartUp School (програма навчання «Вступ до інноваційного бізнесу»), який проходить на базі НУБіП України з 16 листопада по 21 грудня 2017 р. Відкриття Стартап Школи відбулося 16 листопада 2017 р.

М.Ф. Плотнікова,

інформаційне бюро Ради молодих вчених університету

PIКК

гиф економика конкурс