Відкриття Стартап Школи за участю студентів та викладачвів ЖНАЕУ відбулося

 16 листопада 2017 р. на базі НУБіП України

 

Житомирський національний агроекологічний університет за погодженням, підтримкою та безпосередньою участю Житомирської облдержадміністрації і облради вже декілька років проводить системну, планомірну інформаційно-освітню діяльність щодо залучення креативної іноваційно орієнтованої молоді до розвитку суспільних ініціатив, у тому числі через діяльність створеного в університеті Центру розвитку територіальних громад, одним з напрямів діяльності якого є відпрацювання експериментальної платформи працевлаштування студентів через їх навчання із залученням ділової спільноти, експертів місцевого і міжнародного рівнів у співпраці з партнерськими навчально-освітніми та науковими установами та реалізацію молоддю самостійних інноваційних проектів, в тому числі за рахунок грантової підтримки інноваційних акселераторів України. Враховуючи зацікавленість керівництва Міністерства освіти і науки України у становленні прогресивних інноваторів, найсильніші представники ділової спільноти України і світу, експерти місцевого і міжнародного рівня діляться з молоддю своїми напрацюваннями.

Одним з таких заходів є участь студентів та викладачів ЖНАЕУ у фестивалі інноваційних проектів, де 39-ма учасниками представлено власні проекти. Останні, після конкурсного відбору, може бути відібрано фірмою-партнером, інвестором чи бізнес-ангелом для його повної чи часткової реалізації. Окрім цього, учасниками реалізується можливість навчання в StartUp School (програма навчання «Вступ до інноваційного бізнесу»), який проходить на базі НУБіП України з 16 листопада по 21 грудня 2017 р. Відкриття Стартап Школи відбулося 16 листопада 2017 р.

М.Ф. Плотнікова,

інформаційне бюро Ради молодих вчених університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання