У Житомирі на території парку ім.Ю.Гагаріна 30 вересня провели акцію, під час якої прибрали салон літака-пам’ятника ТУ-104.

 

Цей об’єкт прикрашає парк вже більше 30 років, втім, останнє десятиліття не використовується взагалі та перебуває у плачевному стані.

Хоч якось виправити це взялися ініціативні мешканці міста та закликали через соцмережу усіх небайдужих приєднатися до «Ульотної толоки». Сподіваються, що прибирання стане першим кроком до облаштування в літаку арт-простору, де згодом збиратимуться на різноманітні  культурні, освітні та соціальні заходи – зустрічі, виставки, дискусії, презентації.

Приєдналися до заходу й студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету.

«Раніше ми приводили сюди своїх дітей, щоб вони подивилися там фільм, чи подивилися щось цікаве. Коли ми сьогодні сюди зайшли, то були прикро вражені, що навколо сміття, безлад. І дуже приємно, що сьогодні є такі громадські організації, які відгукнулися на те, щоб привести в порядок, щоб окультурити найзаповітніші місця Житомира», -  поділився декан факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Євген Данкевич.

Прибравши сміття зсередини, учасники акції почали наносити трафаретні малюнки на перила трапів літака -  обрали космічну тематику.

 Нагадаємо, що 25 вересня викладачі кафедри правознавства факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету разом зі студентами І курсу спеціальності «Право»     відвідали Національний історичний музей України, здійснили оглядову екскурсію до Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, а також ознайомилися із роботою Конституційного Суду України.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання