У рамках проекту «Україна: Поширення знань та найкращих фермерських практик молочарського бізнесу» за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку 26 березня в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася зустріч студентів, слухачів та викладачів факультету ветеринарної медицини із представниками Дніпропетровської обласної громадської організації «Сільськогосподар-ська консультаційна служба».

Представив почесних гостей ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, анонсуючи, що вони також  візьмуть участь у форумі «Насіння надії», який пройде на базі агроуніверситету 28 березня.

Зокрема, з присутніми на заході поспілкувалися тренер з фінансової грамотності Кооперативної Академії Роман Безус, керівник напряму розвитку аграрних ринків, Микола Гриценко, менеджер підрозділу Кооперативної Академії Дніпровської сільськогосподарської консультаційної служби Софія Буртак, тренер із тваринництва Віталій Степанович.

Роман Безус ознайомив  студентів із питаннями економіки та фінансових основ бухгалтерського обліку в домогосподарствах (сімейних фермах), Віталій Степанович звернув увагу на проблеми реконструкції і будівництва нових ферм, поліпшення умов утримання та вирощування тварин.