Відповідно до офіційного запрошення, 17 вересня 2019 року студенти та викладачі факультетів економіки та менеджменту, а також обліку і фінансів, відвідали Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України.

Центр є підрозділом Експертної служби МВС України в Житомирській області, що включає 9 відділів та секторів. Студентам було презентовано ознайомчу лекцію. Зокрема, судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Томашевська Анжеліка Олексіївна ґрунтовно розкрила особливості визначення вартості продовольчих товарів. Логічно побудованою та цікавою була доповідь старшого судового експерта сектору економічних досліджень, випускниці ЖНАЕУ Дубенко Наталії Василівни на тему «Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку та звітності». На зустрічі також був присутній начальник сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Кравченко Ігор Петрович, випускник нашого університету, який запросив до подальшої співпраці з Житомирським науково-дослідним експертно-криміналістичний центром студентів та викладачів економічного напряму підготовки. 

У ході зустрічі було домовлено про подальшу тісну співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та Житомирським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства внутрішніх справ України.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання