У рамках соціального проєкту для студентів "Scholarship в Україні" діє V конкурс для здобувачів вищої освіти.  Для студентів Поліського національного університету  – це додаткова можливість отримати грант на освіту.

 

  Призовий фонд  конкурсу складає 63 000 грн. Гранти освітяни можуть використати на наступне:

  • сплату навчання;
  • сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, надаються сертифікати учасників соціального грантового проєкту "Scholarship в Україні".

Участь у конкурсі безкоштовна.  Взяти участь може будь-який здобувач освіти 2–5 курсів (в т. ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання. 

Переможці, а їх буде троє, отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн, а студенти, які займуть  ІІ та ІІІ місця, теж отримають заохочувальні грошові призи.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для оцінки журі. Готові роботи приймаються до 17 травня.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

- «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» https://reono.ua/grant;
- «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» https://smarty.sale/ua/uk/grant;
- «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України»  https://okacredit.ua/grant.

Пресслужба Поліського національного університету

Корисні посилання