У Житомирі 9 лютого з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор біля центрального корпусу ЖДУ ім. І. Франка відбулося свято Олімпійського прапора. На захід зібралося близько 200 студентів  місцевих навчальних закладів.

 

Зокрема, до спортивного свята долучилися студенти Житомирського національного агроекологічного університету, а також викладачі кафедри фізичного виховання.

 
На церемонії підняття прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України були присутні в.о. начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Олександр Антонюк, голова Житомирського відділення НОК України Олександр Оніщук, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання МОН України, заслужений тренер Володимир Зорнік та інші. 


«Шановні спортсмени, студенти, молодь, сьогодні у Житомирі символічно пішов сніг. Усі українські спортсмени вже знаходиться у Південній Кореї в складі 34 спортсменів. Це найменша кількість за всю історію зимових ігор. Від відділення НОК у Житомирській області хочу привітати вас усіх із цією подією», – звернувся до присутніх Володимир Зорнік. 

Також після завершення вітань студенти університету заспівали Гімн України.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету   

Корисні посилання