У читальному залі Житомирського національного агроекологічного університету 6 березня  відбувся тематичний захід «Шлях Кобазаря» до 205-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Його проведення ініціював студентський профком, студентська рада спільно з кафедрою суспільних наук та співробітниками бібліотеки ЖНАЕУ.

Зі вступним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри Ігор Мельничук, який наголосив на важливості проведення подібних зустрічей, а також акцентував увагу на великій постаті талановитого сина українського народу – Тараса Шевченка,   творчість якого актуальна повсякчас.

Присутні на заході студенти факультету інженерії та енергетики мали можливість дізнатися більше відомостей з біографії Шевченка, послухати його вірші, які представили учасники заходу.

Зокрема, викладачі ЖНАЕУ Геннадій Махорін та Євгеній Ходаківський декламували поезії та розповідали про життєвий шлях поета і художника, його вплив на сучасну культуру та суспільство загалом.

Завітав на читання у агроуніверситет член Житомирського обласного об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» Святослав Васильчук, який також поспілкувався з молоддю і закликав дотримуватися заповітів Шевченка, розбудовуючи свою вільну країну.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання