У читальному залі Житомирського національного агроекологічного університету 6 березня  відбувся тематичний захід «Шлях Кобазаря» до 205-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Його проведення ініціював студентський профком, студентська рада спільно з кафедрою суспільних наук та співробітниками бібліотеки ЖНАЕУ.

Зі вступним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри Ігор Мельничук, який наголосив на важливості проведення подібних зустрічей, а також акцентував увагу на великій постаті талановитого сина українського народу – Тараса Шевченка,   творчість якого актуальна повсякчас.

Присутні на заході студенти факультету інженерії та енергетики мали можливість дізнатися більше відомостей з біографії Шевченка, послухати його вірші, які представили учасники заходу.

Зокрема, викладачі ЖНАЕУ Геннадій Махорін та Євгеній Ходаківський декламували поезії та розповідали про життєвий шлях поета і художника, його вплив на сучасну культуру та суспільство загалом.

Завітав на читання у агроуніверситет член Житомирського обласного об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» Святослав Васильчук, який також поспілкувався з молоддю і закликав дотримуватися заповітів Шевченка, розбудовуючи свою вільну країну.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання