11 листопада студенти відвідали філії: імені Мічуріна та Калинівська, що розташовані  в Вінницькій області, Хмільницькому, Калинівськіму районах.  Де було проведено ознайомче заняття, яке включало бесіду з фахівцями: головним лікарем  ПрАТ  ‘‘Зернопродукт  МХП’’ Тимбай Р.М. метою якого було ознайомити студентів з роботою спеціаліста ветеринарної медицини в умовах господарства. Також під час бесіди були присутні: головний зоотехнік Казімов Р.Г., зоотехнік Харкавлюк В.Є., лікар ветеринарної медицини Загородній М.М., лікар УЗД Педик О.М., ветеринарний  фельдшер Завязун О.М..

     В господарствах застосовують новітні технології, більшість процесів автоматизовані, корми тваринам роздаються за допомогою кормороздатчика, доїння здійснюється в доїльних залах. Особливістю даних господарств є розведення рідкісної породи ВРХ Пьемонтез. Для цього застосовують метод трансплантації ембріонів.

      По завершенню бесіди керівництвом філій студентам було запропоновано місця для стажування, проходження виробничих і навчальних практик. На період практик, стажування надається житло, одноразове харчування і стипендія.

         

асистент кафедра внутрішніх хвороб тварин та фізіології Прус В.М.,

студент магістратури Рудік О.В.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання