11 листопада студенти відвідали філії: імені Мічуріна та Калинівська, що розташовані  в Вінницькій області, Хмільницькому, Калинівськіму районах.  Де було проведено ознайомче заняття, яке включало бесіду з фахівцями: головним лікарем  ПрАТ  ‘‘Зернопродукт  МХП’’ Тимбай Р.М. метою якого було ознайомити студентів з роботою спеціаліста ветеринарної медицини в умовах господарства. Також під час бесіди були присутні: головний зоотехнік Казімов Р.Г., зоотехнік Харкавлюк В.Є., лікар ветеринарної медицини Загородній М.М., лікар УЗД Педик О.М., ветеринарний  фельдшер Завязун О.М..

     В господарствах застосовують новітні технології, більшість процесів автоматизовані, корми тваринам роздаються за допомогою кормороздатчика, доїння здійснюється в доїльних залах. Особливістю даних господарств є розведення рідкісної породи ВРХ Пьемонтез. Для цього застосовують метод трансплантації ембріонів.

      По завершенню бесіди керівництвом філій студентам було запропоновано місця для стажування, проходження виробничих і навчальних практик. На період практик, стажування надається житло, одноразове харчування і стипендія.

         

асистент кафедра внутрішніх хвороб тварин та фізіології Прус В.М.,

студент магістратури Рудік О.В.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання