Студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 11 квітня провели екологічну акцію   –  прибирали береги річки Тетерів.

Захід проходив у  рамках виконання розпорядження міського голови  «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання територій громади», листа  міської ради  з метою проведення заходів щодо поліпшення благоустрою та санітарно-екологічного стану закріплених за університетом територій у тісній співпраці із Державною екологічною інспекцією Поліського округу  та управлінням комунального господарства.

Разом із викладачами ЖНАЕУ    Валерко Р.А., Герасимчук Л.О. та Світельський М.М. молодь прибрала набережну, а також територію біля навчального закладу між навчальним корпусом №4 та кафедрами факультету інженерії, внутрішню територію та клумбу біля входу до навчального корпусу №4, вул. Пушкінську від бульвару Старого до території  ЖДУ ім. І. Франка (правий бік), було висаджено  тюльпани на квітниках університету.

 За сприянням Державної екологічної інспекції Поліського округу зібране сміття було вивезено з території міста.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання