У Житомирському національному агроекологічному університеті 6 грудня в рамках програми Erasmus+ Jean Monnet Academic Module «EU  Agriculture Policy»   відбулося вручення сертифікатів студентам економічних спеціальностей, які успішно засвоїли освітній курс, продемонстрували гарні знання і засвідчили своє бажання бути активними учасниками процесу європейської інтеграції.

Провідниками ідей європейського  способу  життя, традицій, соціально-економічних засад  розвитку, екологічної політики та політики сільського розвитку стала команда викладачів-учасників проекту – Тетяна Зінчук, Олександр Ковальчук, Наталія Куцмус, Василь Шукалович, Лариса Левківська.

«Приємно вразило бажання слухачів Модулю залучатися до набуття та розповсюдження знань з особливостей розвитку аграрного бізнесу в країнах-членах ЄС продовжувати використання набутих знань в науковій студентській діяльності.  Сподіваємося, що наступний етап навчання студентів неекономічних спеціальностей у 2-ому семестрі буде також ефективним і принесе гарні взаємні результати», – відзначила Тетяна Зінчук.

Житомирський національний агроекологічний університет