Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області 11 лютого гостинно зустріло студентів Житомирського національного агроекологічного університету. 

Учасники заходу мали змогу дізнатися про напрямки роботи цієї державної установи, ознайомитися зі структурою управління юстиції, особливостями проходження державної служби тощо.

Фахівці Головного територіального управління юстиції розповіли студентам про ініціативи Міністерства юстиції України, спрямовані на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг та підвищення зручності їх отримання, забезпечення захисту прав українців. Було відзначено, на реалізації нового етапу кампанії «Стоп булінг!» загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Студентам ЖНАЕУ роз’яснили положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Крім того, цікавою для молоді стала розповідь про діяльність Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції.

Також студенти дізналися про діяльність системи безоплатної правової допомоги, в т.ч. діяльність Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання