На кафедру економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління  Житомирського національного агроекологічного університету 18 вересня завітав експерт з комунікації Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко. Зокрема, він поспілкувався із завідувачем кафедри Валентиною Якобчук щодо подальших напрямків співпраці, можливостей стажування і працевлаштування студентів в об’єднаних територіальних громадах.

Крім цього, для студентів 1-3 курсів  підготував лекцію «Реформа децентралізації влади: стан та подальші кроки», розповідаючи про ОТГ: розвиток, переваги, перспективи.

«Говорили про розвиток громад та рішення, які варто приймати, аби студенти хотіли б повертатись до громад Щиро вдячний за змістовну зустріч, корисну інформацію та інтерактив. Необхідність долучатися молоді  до процесів та управлінських рішень, дієвого та ефективного аналізу є актуальним питанням», - наголосив організатор заходу Володимир Ісаєв.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету