У рамках проходження навчальної практики під керівництвом доцента Климчук О. О. та асистента Ковальчук І. С. з дисциплін «Лісознавство» та «Лісові культури» студенти 3 курсу факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету відвідали Корбутівське військове лісництво ДП «Житомирське військове ЛГ».

Помічник лісничого Котенко С. В. та старший майстер Бондарчук Б. Ф. ознайомили майбутніх лісівників з особливостями лісокультурної справи, заготівлі лісонасіннєвої сировини та вирощування садивного матеріалу в лісовому розсаднику.

Окрім того, користуючись основними лісівничими поняттями, студенти охарактеризували компоненти насаджень, їх взаємозв’язок та зробили прогноз динаміки їх росту.

PIКК

гиф економика конкурс