Представники корпорації «Сварог Вест Груп» 23 травня зустрілися зі студентами Житомирського національного агроекологічного університету  і презентували свою аграрну компанію, що об’єднує підприємства, розташовані в Хмельницькій, Чернівецькій, Житомирській областях.

У корпорації  нараховується 80 000 тис. га землі, на якій вирощуються зернові, бобові, технічні, нішеві, ефіроолійні культури та лікарські рослини. Вирощують яблука та груші, що зберігаються в сучасному сховищі місткістю 500 т із використанням технології регульованого газового середовища.

На всіх етапах вирощування, переробки та зберігання використовується сучасна техніка та обладнання.

В галузі тваринництва мають близько 12000 тис. голів ВРХ.

Серед господарств України «Сварог Вест Груп» займає лідируючі позиції за показниками врожайності.

У власності корпорації є Шепетівський культиваторний завод, що співпрацює з німецькими фахівцями та здатний забезпечувати корпорацію особистими розробками високої якості.

Наприкінці зустрічі студентам ЖНАЕУ старших курсів були запропоновані вакантні робочі місця за умовами проходження співбесіди.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни