Представники корпорації «Сварог Вест Груп» 23 травня зустрілися зі студентами Житомирського національного агроекологічного університету  і презентували свою аграрну компанію, що об’єднує підприємства, розташовані в Хмельницькій, Чернівецькій, Житомирській областях.

У корпорації  нараховується 80 000 тис. га землі, на якій вирощуються зернові, бобові, технічні, нішеві, ефіроолійні культури та лікарські рослини. Вирощують яблука та груші, що зберігаються в сучасному сховищі місткістю 500 т із використанням технології регульованого газового середовища.

На всіх етапах вирощування, переробки та зберігання використовується сучасна техніка та обладнання.

В галузі тваринництва мають близько 12000 тис. голів ВРХ.

Серед господарств України «Сварог Вест Груп» займає лідируючі позиції за показниками врожайності.

У власності корпорації є Шепетівський культиваторний завод, що співпрацює з німецькими фахівцями та здатний забезпечувати корпорацію особистими розробками високої якості.

Наприкінці зустрічі студентам ЖНАЕУ старших курсів були запропоновані вакантні робочі місця за умовами проходження співбесіди.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс