На факультеті екології і права  21 травня працівники Житомирського національного агроекологічного університету  Горєва-Слидзюк Е.О. та Кольцова В.О.  провели виховний захід «Історія ЖНАЕУ: погляд в минуле та сучасність».

Студенти з великою цікавістю прослухали розповідь про колишніх  співробітників університету, які  захищали  країну під час Другої Світової війни та зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняної і світової науки за час роботи в ЖНАЕУ.

Під час розповіді був використаний ілюстративний матеріал, світлини, фотоілюстрації, книги пам’яті та численні документи з особистого архіву Горєвої-Слидзюк Е.О. та Кольцової В.О. Студенти та викладачі факультету Іщук О.В., Фещенко В.П., Світельський М.М. щиро подякували організаторам за чудово проведений захід.

Житомирський національний агроекологічний університет