Обдарована та перспективна житомирська молодь отримала   26 червня  стипендії міського голови.

«Бажаю, щоб та енергія, яка є у вас сьогодні,  залишалася з вами назавжди. Як би важко не було в житті, творіть свій світ, і тоді все навколо зміниться…У вас ще все попереду… Перемагайте!  А моя мрія – щоб ви залишалися в Житомирі», – звернувся Сергій Сухомлин до  студентів.

Стипендіатами міського голови у тому числі стали  й студенти Поліського національного університету – Данило Зелінський,   Дарія Іванюк, Валентина Ревунець, Вадим Єзерський, Олександр Куровський.

Виплата стипендій міського голови обдарованим студентам  закладів вищої освіти III–ІV рівнів акредитації м. Житомира у 2020 році здійснюється відповідно до розпорядження міського голови.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК