20 молодих обдарованих людей отримають стипендію Житомирської обласної державної адміністрації у розмірі по 10 тисяч грн кожен.

Відповідне розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації «Про призначення стипендій облдержадміністрації обдарованій молоді» від 31 липня опублікували на сайті ОДА.

«Призначити 20 щорічних стипендій Житомирської обласної державної адміністрації особам з числа обдарованої молоді по 10 000, 00 гривень кожному», – йдеться у розпорядженні.

Стипендії призначили  молодим людям за наукові, творчі та спортивні досягнення,  за особисту мужність,  за внесок у забезпечення молодіжного руху.

Серед відзначених  – двоє студентів Поліського національного університету. Зокрема, це студент факультету екології і права Данило Зелінський, який здобув диплом за І місце на Відкритому чемпіонаті  України з карате, а також студентка факультету обліку та фінансів   Наталія Торовіна, яку відзначили дипломом ІІ ступеня за перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Економічна аналітика та статистика".

Нагадаємо, що у червні Зелінському   призначили стипендію міського голови.

Пресслужба Поліського національного університету