Студент Житомирського національного агроекологічного університету Максим Гриб  разом з науковим керівником  – доктором економічних наук Віталієм Данкевичем подали заявку на часть в “Youth Ag Summit 2019 in Brazil”.

 

 Основна ідея проекту – сприяти завершенню земельної реформи, запровадженню цивілізованого ринку сільськогосподарських земель, розвитку виробництва продукції з доданою вартістю, нарощувати її експорт в країни з недостатнім продовольчим забезпеченням з метою вирішення проблем голоду у світі.

 Відзначимо, що Молодіжний аграрний саміт збере разом 100 представників талановитої молоді віком від 18 до 25 років з усього світу, ця подія націлена на пошук рішень та відповідей на найбільші виклики сьогодення: як забезпечити продуктами харчування всю планету в найбільш сталий спосіб.

Щоб подати заявку на участь у саміті 2019 р. потенційні кандидати  повинні надіслати короткий відеоролик, в якому вони висвітлюють свої ідею стосовно проблеми нестачі продуктів харчування в контексті цілей сталого розвитку ООН. 

Для 100 відібраних делегатів Молодіжного аграрного саміту планується організувати «інкубатор ідей», покликаний допомогти делегатам впровадити їхні ідеї в життя, учасники саміту зможуть отримати навички, які їм будуть необхідні для реалізації своїх проектів. Під час саміту делегати зможуть почути лекції експертів аграрної галузі та взяти участь у поїздках, що дозволять їм краще ознайомитися з аграрним бізнесом.

З моменту свого започаткування в 2013 р., Молодіжний аграрний саміт перетворився на рух «прихильників сільського господарства», що почали на постійній основі здійснювати заходи у відповідь на виклики, пов’язані з безпекою продуктів харчування. На сьогоднішній день у саміті взяли участь 300 делегатів з більш ніж 50 країн,  молоді таланти були залучені до участі в таких визначних світових подіях, як засідання Комісії ООН з безпеки продуктів харчування в Римі, EAT, продовольчий Форум у Стокгольмі та Днях Європейського розвитку.

Мета «Youth Ag Summit»  –  надихання та залучення молодих лідерів, які зможуть стати чемпіонами сталого сільського господарства та безпеки продуктів харчування і подолати прогалини у взаєморозумінні між виробниками харчових продуктів та їх споживачами. Після попередніх самітів, які проходили в Канаді, Австралії та Бельгії, наступний саміт стане першим на території Латинської Америки. Компанія Bayer бере на себе відшкодування всіх витрат на переліт, проживання та інших пов’язаних витрат для відібраних делегатів.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

ВІДЕО https://www.youtube.com/watch?v=yyJyPRSwN3s

 

 

Корисні посилання