Протягом 24 листопада – 1 грудня в Туреччині відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу. У складі збірної команди України у цих змаганнях взяв участь  студент агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету, майстер спорту Єгор Фролов. За результатами змагань Єгор виборов третє місце і був нагороджений бронзовою медаллю.

Це вже не перша значна перемога нашого студента. В цьому році Єгор Фролов на змаганнях з кікбоксингу на Кубок світу отримав бронзову нагороду, а на Кубку Європи став переможцем і отримав золоту медаль.

За підсумками виступів на цих міжнародних змаганнях,  Єгор Фролов виконав умови, за яких йому буде присвоєно почесне звання майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету