У  Національному університеті «Одеська юридична академія»  проходив ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Людський вимір права», присвячений вшануванню пам’яті Марка Пилиповича Орзіха - видатного вченого-конституціоналіста, Академіка Академії правових наук України, Української академії політичних наук, Української муніципальної академії, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, автора-виконавця, експерта щодо проектів Конституцій СРСР та УРСР (1977 p., 1978 p.), Конституції України (1996 р.).

Унікальність Конкурсу обумовлена його метою виявити обдарованих студентів, сприяти активізації науково-дослідної роботи; стимулювати до творчого самовдосконалення, а також захисту прав людини в Україні.

Для участі у ІІ турі конкурсу було запрошено студента 4 курсу спеціальності «Право» Житомирського національного агроекологічного університету Дяченка Романа Павловича (науковий керівник – к.ю.н., доц. Костенко С.О.).

Житомирський національний агроекологічний університет