×

Помилка

Error the gallery with an id of: 716 is not published

Протягом  10–11 травня   у Таврійському державному агротехнологічному університеті на кафедрі «Машиновикористання в землеробстві» механіко-технологічного факультету проходив II етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання».

 

В олімпіаді  взяли участь понад 100 студентів із вітчизняних закладів вищої освіти: Львівського національного аграрного університету, Сумського національного аграрного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, Миколаївського національного аграрного університету, Подільського державного аграрно-технічного університету, Уманського національного університету садівництва, Вінницького національного аграрного університету, Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, ВП НУБІП України «Ніжинський агротехнічний інститут», ВП НУБІП України «Бережанський агротехнічний інститут».

Програма олімпіади включала в себе ІІ тури: теоретичний і практичний.

Зокрема, у  І турі учасники відповідали на питання теоретичного плану та мали розв’язати практичну задачу, а у ІІ  – на макеті машинно-тракторного-агрегату (МТА) практично визначали для нього ширину поворотної смуги для здійснення ним безпетльового повороту.

За результатами роботи журі визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Експлуатація машин і обладнання», серед яких і студент Житомирського національного агроекологічного університету Петро Кривий. Його було відзначено дипломом ІІІ ступеня.

Одночасно з олімпіадою між викладачами Таврійського ДАТУ та інших аграрних  навчальних закладів країни відбувся навчально-методичний семінар «Методичні засади викладання дисципліни експлуатація машин і обладнання в сучасних умовах». Всі учасники семінару були нагороджені сертифікатами. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання