На базі Львівського національного аграрного університету протягом 25–27 квітня  проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія», учасниками якого стали  більше 40  студентів із 13  ВНЗ країни.

Зокрема, студент 3 курсу факультету еколоії і права Житомирського національного агроекологічного університету Володимир Воробйов був відзначений дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник студента ЖНАЕУ –  доктор с.-г. наук  Володимир Дубовий.

Нагадаємо, що олімпіада проходила у три тури: теоретичний, комп’ютерне тестування та творчий конкурс.

Студенти продемонстрували достатньо високий рівень теоретичних знань та практичних умінь. Творчий конкурс, завданням якого було створення моделей сільськогосподарського виробництва та життєдіяльності територіальної громади на екологічних засадах, показав вміння студентів підходити до вирішення складних проблем зі створення моделей.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни