У Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва протягом 1112 квітня  проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Лісове господарство". На конкурс було надіслано 29 студентських наукових робіт з 18 вищих навчальних закладів України, серед яких і Житомирський національний агроекологічний університет.

 

До слова, для спеціальності «Лісове господарство» такий науковий конкурс відбувся вперше.

Галузевою конкурсною комісією   на підставі результатів рецензування та шляхом відкритого обговорення було визнано кращими сім студентських наукових робіт.

Власне, наукових керівників та авторів робіт і  було запрошено до Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва для участі у другому етапі – захист робіт у формі науково-практичної конференції.

На науково-практичній конференції виступили п’ять студентів з п'яти вищих навчальних закладів. На підставі відкритого обговорення членами галузевої конкурсної комісії було нагороджено авторів студентських наукових робіт дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та цінними подарунками, а наукових керівників подяками за якісну підготовку студентів до участі у конкурсі.

 Зокрема, студент ІІІ курсу факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Зінкевич Роман з науково-дослідною роботою   «Лісовідновний потенціал сосняків у свіжих суборах житомирського Полісся в умовах еколого-кліматичних змін» був нагороджений дипломом І ступеня. Науковий керівник – завідувач кафедри таксації лісу та лісовпорядкування Юрій Сірук.

Науково-практична конференція в Харкові продемонструвала високий науковий рівень доповідей та повідомлень з різних аспектів досліджуваної проблеми і зібрала чималу кількість науковців, які займаються питаннями дослідження лісовідновлення, лісорозведення, догляду за насадженнями, захисту від шкідників, хвороб, пожеж.

Нагадаємо, що  в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова  проходив  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», де студентка  ЖНАЕУ Анастасія Іванова  була  відзначена дипломом за ІV місце та грамотою "За оригінальність визначення категорій і критичний підхід до існуючих концепцій". Крім цього,  за результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування», дипломи І ступеня    отримали студенти  ЖНАЕУ   Романа Шишка й Тетяна Козлов, диплом ІІІ ступеня –  Аліна Бачинська.  

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання