На базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва  проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство».  До оргкомітету було надіслано 20 наукових робіт із 12  вітчизняних закладів вищої освіти.

На підставі аналізу отриманих рецензій (на конкурсні роботи) галузева конкурсна комісія вирішила запросити на ІІ етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/20 н.р. зі спеціальності «Лісове господарство» для очного захисту своїх робіт у формі науково-практичної конференції  5 студентів.

Зокрема, у числі кращих була  й наукова робота студента факультету лісового господарства Поліського національного університету Зінкевича Романа, який отримав 166 балів.

Загалом, за результатами ІІ етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у   зі спеціальності «Лісове господарство» робота  Зінкевича Романа зайняла  ІІІ місце і була відзначена  дипломом ІІІ ступеня. Подяку за якісну підготовку отримав науковий керівник – завідувач кафедри таксації лісу та лісовпорядкування  Поліського національного університету Юрій Сірук.

До слова,  у 2018 році Зінкевич Роман здобув першість у  цьому конкурсі.

Пресслужба Поліського національного університету