На базі Львівського національного аграрного університету  проходив фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності   «Геодезія та землеустрій».  На розгляд галузевої конкурсної комісії  надійшла 51 студентська наукова робота.

На підставі критеріїв оцінювання  під час І етапу (рецензування)  ІІ туру конкурсу було прийнято рішення допустити до участі у ІІ етапі  ІІ туру   34 студентських наукових роботи.

У числі кращих була й наукова робота студента агрономічного факультету Поліського національного університету Черняка Ярослава, який отримав 158 балів.

Підсумком Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» є результати його  І етапу ІІ туру.

Зокрема, робота  Черняка Ярослава зайняла  ІІІ місце і була відзначена  дипломом ІІІ ступеня. Подяку за підготовку до участі студета отримала науковий керівник – асистент кафедри геодезії та землеустрою Поліського національного університету Олена Зубова.

Пресслужба Поліського національного університету