На базі Університету державної фіскальної служби України наприкінці березня   відбулося засідання галузевої конкурсної комісії І етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право». До оргкомітету  надійшло 54 роботи.

На підставі аналізу отриманих рецензій (на конкурсні роботи) галузева конкурсна комісія вирішила запросити у ІІ етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/20 н.р. зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» для очного захисту своєї роботи студента-магістра факультету екології та права Поліського національного університету Добровінського Мирослава.

Науковий керівник –  к.ю.н., доцент кафедри правознавства Поліського національного університету Черниш Роман Федорович.

Пресслужба Поліського національного університету