На офіційному сайті оприлюднили цьогорічні результати  стипендіальної програми «Завтра.UA», де серед сотні переможців також є представник Поліського національного університету.

Зокрема, стипендіатом став Дмитро Оленюк  –  студент факультету обліку та фінансів, спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування". У підготовці до конкурсу йому допомагала  викладач кафедри фінансів і кредиту Поліського національного університету Лариса Недільська.

Нагадаємо, що «Завтра.UA» – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За тринадцять років понад 2600 студентів стали частиною спільноти «Завтра.UA».

У відкритому загальнонаціональному конкурсі, який складається із кількох етапів,  студенти набирають  бали,  демонструють свої вміння та знання під час проходження співбесід,  потрапляють  до числа фіналістів,  презентуючи найкращі ЗВО країни.

До участі у Конкурсі-2019/20 було подано документи від 563 студентів із 103  вітчизняних закладів вищої освіти.

Пресслужба Поліського національного університету