Національні паралімпійські збірні команди з волейболу (чоловіки та жінки) успішно  завершили змагання чемпіонату Європи з волейболу сидячи, що  з 15 липня  проходив в Угорщині (м.Будапешт).

Зокрема, жіноча збірна, у складі якої грає студентка факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Філон, здобула бронзову нагороду.

Нагадаємо, що минулого року спортсменка представляла Україну у складі національної паралімпійської збірної команди з волейболу сидячи на міжнародному турнірі, який  проходив у Китаї. Тоді вона виборола «бронзу». Також студентка ЖНАЕУ  успішно взяла участь у міжнародному змаганні з волейболу сидячи "Pajulahti Games" у Фінляндії.

До нинішнього чемпіонату Європи команда готувалася в  Америці та Китаї під час тренувальних зборів.

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету